1983’ten Beri

77 İlde 510 Bayi

Avrupa Ülkeleri 15 Ülkedeyiz

Yılda 400.000 Üretim

Ürün Gruplarımız


Yol Bisikleti

ROAD


Yol bisikletleri ile temponuzu ve hızınızı rahatlıkla ayarlayın. İster amatör, isterseniz yarış performansını kolaylıkla yakalayın. Hafif yapısı ve ince tekerlerle yokuşları çıkmak artık çok kolaydır.

DETAY
Dağ Bisikleti

MTB


Maceraya hazır mısın? Dağ bisikletlerini uzun yıllardır dayanıklı, zorlu ve engebeli yolları keşfetmeniz için tasarlıyoruz. Dağ bisikletlerimiz için size en yakın bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

DETAY
Süspansiyonlu Bisiklet

SUSPENSION


Ümit Bisiklet ‘in tam süspansiyonlu dağ bisikletleri, engebeli arazide kontrolünüzü ve rahatınızı güvenle sağlar. Ümit Bisiklet ‘in süspansiyon çözümleri yıllar içinde kanıtlanmış ve rafine edilmiştir.

DETAY
Trekking Bisikleti

TREKKING


Uzun turlarda ideal sportif bir yoldaş mı arıyorsunuz? Hafif, çoklu vites ve akıllı yenilikler ile Ümit Bisiklet ‘in trekking bisikletlerini günlük kullanımda veya tatilde keyifle kullanabilirsiniz.

DETAY
Şehir Bisikleti

CITY


Şehir bisikletleri ile günlük yaşantınıza hareket katın. İşe, alışverişe, okula, parka vb. yerlere gitmek artık daha keyifli. Güvenli, dayanıklı ve şık bir bisiklet isteyen biniciler için tasarlanmıştır.

DETAY
Folding Bisikleti

FOLDING


Katlanır bisikletler ile şehir içinde kolaylıkla seyahat edin. Otobüse, tramvaya, metroya, metrobüse ve bağaja bisikletinizi katlayıp koyabilirsiniz. Evde yeri olmayanlar için de kaçınılmaz bir fırsattır.

DETAY
Çocuk Bisikleti

KIDS


Bir çocuğun sahip olabileceği en büyük hatıralardan biri, ilk olarak bisiklete binmeyi öğrendiği zamandır. Çocuklarımızın harika bir deneyim yaşaması, hızlı öğrenmesi ve güvende olması için ürettik.

DETAY
Lisanslı Bisikleti

LİSANSLI


Çocuklarımızın en çok sevdiği Hello Kity, My Little Pony, Princess, Redman, Transformers, Winx, Barbie ve Hot Wheels lisanslı bisikletlerini en iyi kalitede ve en uygun fiyatta hizmete sunuyoruz.

DETAY

Sürpriz Hediyeler İçin
Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin!


Sosyal medya ekibimiz kampanya duyuruları, sürpriz çekilişler, yarışmalar, bisiklet turları, etkinlik duyuruları, bisiklet hakkında bilmedikleriniz ve daha birçoğu için bizimle kalın.

Ümit Bisiklet Instagram